5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна Linni ICF 7251152

Механизам со керамичко затворање,35mm
Една рачка
Индикатор за топла и ладна вода
Метална рачка
Материјал: месинг
Боја: хром

Клуб Цена
1416 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162328 Категории: ,