• 039600
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за бања и туш ICF 148901 C

Боја:хром

Клуб Цена
3869 ден. 4299 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039600 Категории: ,