5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за туш и када Sahara 606086

Со две рачки
Подвижен туш и црево со керамички механизам за затворање
Боја: златна

Клуб Цена
11969 ден. 12599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158911 Категории: ,