• 99
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за кујна ICF 237012 GREY

Една рачка
Материјал: месинг
Индикатор за топла и ладна вода
Исклучителен дизајн
Сива боја

Клуб Цена
3231 ден. 3590 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171525 Категории: ,