• 99

Батерија за кујна ICF 237012 GREY

Една рачка
Материјал: месинг
Индикатор за топла и ладна вода
Исклучителен дизајн
Сива боја

3590 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 171525 Категорија: