• 158927
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за туш Tiana ICF 6390091

Боја:хром

Клуб Цена
6146 ден. 6829 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158927 Категории: ,