• 158908
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бат.за мијалник Хотелска ICF 1258290C

Керамички механизам за затворање: 40 мм
Една рачка
Боја : хром

Клуб Цена
1709 ден. 1899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158908 Категории: ,