• 158909
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 1008853C Sailor

Материјал: месинг
Боја: старо злато
Со 2 рачки

Клуб Цена
4769 ден. 5299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158909 Категории: ,