5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник Sofia ICF 1342039C

Керамички механизам за затворање 35 мм (краток)
Една рачка
Боја: Хром

Клуб Цена
1139 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158914 Категории: ,