• 040371
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Батерија за мијалник ICF 0102838C

Класичен дизајн
Висина: 7,3 cm

Клуб Цена
1079 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040371 Категории: ,