• 163
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ѕиден држач за црево

Капацитет: 35 m 13 mm (1/2″),
25 m 15 mm (5/8″),
20 m 19 mm (3/4″)

Клуб Цена
304 ден. 340 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство