• 150
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет рачни алати

Комфорна лопатка
Пластичен сад за навиднување
Градинарски нараквици
Ножица за кроење

Клуб Цена
1088 ден. 1209 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство