• 154
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Основен сет 2017

Наменето за славини со навој од:
33,3 mm (G 1 “)
26,5 mm (G 3/4”)
13 mm (1/2 “)
15 mm (5/8”)

Сет приклучоци за на црево,адаптерот се става на славината на чешмата и се приклучува цревото, другиот адаптер се става на другиот крај од цревото и се прклучува додатокот за прксање.

Клуб Цена
891 ден. 990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство