• 179805
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Здела 1/7 ЕК254-32

Елегантен дизајн

Клуб Цена
1287 ден. 1430 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179805 Категории: ,