• 186901
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач вертикален VOX BE1-100RL

Висина: 847mm
Ширина: 545mm
Длабочина: 550mm
Тип на дизајн: Самостоечки
Класа на енергетска ефикасност: F
Максимална температура на околината (°C), за која ладилникот е погоден: 38

Клуб Цена
10999 ден. 12499 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 186901 Категории: ,