• 194263
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Замрзнувач Favorit HCF-400

Волумен: 400L
Димензии: 1300x700x85

Клуб Цена
20999 ден. 22990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 194263 Категории: ,