• 183037
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер BEKO BCNA275E4SN

ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
Нето капацитет:254L
Ниво на бучава:38dB
Димензии:177.5x54x54.5cm

Клуб Цена
32998 ден. 38890 ден.

На залиха

SKU: 183037 Категории: ,