• 191028
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор на вода fabbygo AC-01

Моќност:65w
Резервоар за вода:5,5L
Брзини:3

Клуб Цена
2990 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191028 Категории: , Ознака: