• 20101
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна Украс ЕК216-2

Декоративна вазна

Клуб Цена
2511 ден. 2790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201015 Категории: ,