• 201009
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК214-5

Уникатна декоративна вазна совршена за Вашиот дом

Клуб Цена
350 ден. 389 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201009 Категории: ,