• 160B-800×800

Tуш завеса ICSC 160

Боја:сина
Димензии:1,80×2,00 cm
Материјал:Полистер 100%

599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039549 Категорија: