5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш завеса ICSC 160

Боја:сина
Димензии:1,80×2,00 cm
Материјал:Полистер 100%

Клуб Цена
569 ден. 599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039549 Категории: ,