• 182413182413
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш завеса ICSC 188

Боја:Сина
Димензии:1,80 x 2,00 cm
Материјал:Полистер 100%

Клуб Цена
647 ден. 719 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182413 Категории: ,