5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Завеса за туш Полиес. 180x200cm

Димензии:180x200cm
100% полиестер

Клуб Цена
1092 ден. 1149 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178782 Категории: ,