5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш завеса ICSC 144

Димензии:1,80×2,00 cm
Материјал:Полистер 100%

Клуб Цена
598 ден. 629 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088142 Категории: ,