• 119+111-576×576
  • 181859
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Туш параван ICS 119/100 + ICS 111FS/100

Димензии:100-120 x 100 cm
Начин на отворање:лизгачка врата
Висина:190 cm
Боја:хром
Форма:правоаголна

Клуб Цена
8918 ден. 11890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181859 Категории: ,