5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван 100*190 100T

Димензии:100x190cm
Проѕирно стакло:4mm
Хром профил

Клуб Цена
9490 ден. 9990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039436 Категории: ,