• 181865
  • 5
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tуш параван ICS 115/90

Димензии:90x200cm
Дебелина на стакло:8 mm
Боја:Црна

Клуб Цена
12742 ден. 16990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181865 Категории: ,