• 188522
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тротинет MS Energy X-10 Црно/Зелен

Димензии: 1300x670x1220mm
Тежина: 32кг
Мотор: 2×1000W
Максимална брзина: 260km/h
Батерија: 52V, 18Ah
Полнење: 9-10ч
Големина на тркала: 10″
Тип на рамка: aлуминиум
Тип на сопирачка: предни и задни диск сопирачки
Светло: предни и задни LED диоди, стоп светла

Клуб Цена
88992 ден. 103999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 188522 Категории: ,