• 192659

Тример ROWENTA TN 3651 F0

Остри сечила
Нерѓосувачки челик
Поставки на брзина: 1
Минимална должина: 0.5mm
Зони:за брада, нос и уво
Висока прецизност: 3mm
Млазница за нос и уши
Безжична работа
Батерија: 1,5V
Технологија:мокро и суво

1899 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192659 Категорија: