• 168875
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машинка PHILIPS HC3530/15

Trim-n-Flow технологија
Ширина на секачот: 41 мм
Ножеви од не’рѓосувачки челик
Број на поставки за должина : 13
Прецизност (големина на чекори) : За 2мм
Поставки за опсег на должина : Од 0,5 до 23 мм
Додатоци:Чешел | Прилагодлив чешел за коса | Дополнително прилагодлив чешел за брада | Чешел за стилизирање |
Одржување : Четка за чистење

Клуб Цена
2370 ден. 2999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство