15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машинка за шишање FUEGO YG90

Можност за бежична употреба
Сечила од нерѓосувачки челик
Должнини:1-8 mm
LED индикатор

Клуб Цена
679 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство