• 237
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тример на бензин MP-GBC16

Моќност: 1400W
Зафатнина: 51.7ccm3
Вртежи: 6.500/min
Дијаметар на сечење со нож: 255mm
Дијаметар на сечење со конец: 415mm
Резервоар за гориво: 1200ml
Тежина: 8kg

Клуб Цена
7515 ден. 8350 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167078 Категории: ,