5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бојлер dom 80L Прохом.

Вертикален
Капацитет: 80L
Греач 2000W
Иноксен казан

Клуб Цена
10440 ден. 10990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 002151 Категории: ,