• 195392 1
  • 195392
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Трева вештачка fabbygo 4x25m 10mm

Должина: 25m
Ширина: 4m
Висина: 10mm
Минимум нарачка: 4m²

Клуб Цена
199 ден. 239 ден.

На залиха

SKU: 195392 Категории: , Ознаки: ,