• FGJHGHJ
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен бокал fabbygo GLB-YC 308

Моќност: 1500 W
Напон 220V
Ротација: 360*
Нето литража:1,8л
Со внатрешни LED диоди

Клуб Цена
839 ден. 1199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200521 Категории: , Ознаки: ,