• gfjhhj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен бокал fabbygo AKD-18 (Зелен)

Моќност: 1500W
Капацитет: 1,8L
Автоматско исклучување

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200520 Категории: , Ознака: