• бвцнбб
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична цедалка Fabbygo NE-106T

Моќност: 30w
Транспарентен сад
Волумен на сад: 0,8L

Клуб Цена
719 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200524 Категории: , Ознаки: ,