5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на цврсто гориво fabbygo Robot

Димензии: 52 x 46 x 100cm
Јачина: 13kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 80kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
22790 ден. 23990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство