• 383
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Tрамполина fabbygo 6FT

Висина: 210 cm
Пречник: Ø 185 cm
Максимално оптоварување: 250 кг

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180678 Категории: , Ознака: