• 178874
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тостер fabbygo TRF-205

Моќност: 1000W
Нелепливи плочи
ON/OFF индикатор
Агол на отварање: 180C
Грил плоча
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:302 x 113 x 278 mm
Димензии на артикал:47.2 x 31.2 x 29.5 cm

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178874 Категории: ,