12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Toстер Gorenje T850WE

Број на степени на загревање: 7
Димензии (ШxВxД): 30,7 × 18 × 16,7 cm
Автоматско исфрлање

Клуб Цена
1935 ден. 2199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175974 Категории: ,