• dfghh

Тостер Vivax SM-1800

Моќност – 1800W
Термостат – Можност за подесување на температурата
Иноксна рачка која не се загрева
Плотна која е нелеплива и овозможува лесно чистење
Сад за собирања на вишокот масло што истекува и лесно отстранување
Можност за отварање до 180° и да се користи како Скара

3199 ден.

Нема на залиха

SKU: 198279 Категорија: