5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тепсија 32cm Сван. 42/32

Материјал:емајл

Клуб Цена
423 ден. 445 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079457 Категории: ,