• 036928
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Плитко 3268/3288/24

Дијаметар:24cm
Материјал:емајл

Клуб Цена
1070 ден. 1189 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 036928 Категории: ,