5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенџере Metalac Касерола 16cm

Дијаметар:16cm
Материјал:емајл
Со стаклен капак

Клуб Цена
741 ден. 780 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186351 Категории: ,