• тенда 1
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенда fabbygo BW-13003 – 3,95 x 2,5m

Метална осовина: 35х35 mm
Кружна цевка: Ф-60 mm
Метална предна шипка: 32mm
Челна потпорна рака: 40х25mm | 30x20mm
Материјал: Полиестер

Клуб Цена
10489 ден. 12990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190117 Категории: , Ознака: