• тенда 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тенда fabbygo BW-13003 – 2,95 x 2m

Метална осовина: 35х35 mm
Кружна цевка: Ф-60 mm
Метална предна шипка: 32mm
Челна потпорна рака: 40х25mm | 30x20mm
Материјал: Полиестер

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190113 Категории: , Ознака: