• 156607
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тава Granit 24cm – Basic

Материјал: Нелеплив гранит слој – без PFOA – без перфлуорооктаноична киселина
Дијаметар: 24 cm
Боја: беж
Алуминиумски диск за рамномерна распределба на топлина
Мека рачка
Отпорно на гребење

Клуб Цена
665 ден. 739 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156607 Категории: ,