5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тањир Практик забава сет 3/1 17x17cm

Димензии:17x17cm
*Достапно во повеќе бои
*Сетот се содржи од 3 чинии во една боја

Клуб Цена
71 ден. 75 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182999 Категории: ,