• 195522
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол fabbygo SC-039 – црна

Димензии: 54x61x74cm
Состав: Метал, pатан

Клуб Цена
981 ден. 1090 ден.

На залиха

SKU: 195522 Категории: , Ознаки: ,