• 999
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Стол Детски Sedia (Во боја)

Димензии на производот: 38 x 38 x 52 cm
Тежина на производот: 0,775 kg

Клуб Цена
188 ден. 209 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156819 Категории: ,